خرید فرش ابریشم دستباف و معرفی انواع مدل ها با بهترین قیمت

فرش دستباف

در سالهای اخیر توجه جهانی به قالی دست باف ایران جلب شده است و به دلیل کیفیت و نقشه ان از قالی ابریشم دست ساز قم جهت حفظ جای خود استفاده شده است و مدل های مختلف ان را به بهترین قیمت برای خرید معرفی می کنیم.

با توجه به کپی کردن کشورهایی مانند چین و هند از هنر ایران و نبود محصولات با کیفیت بالا مانند فرش اصلی ایران، فرش دستباف ایرانی هنوز جایگاه مناسبی در جهان دارد و به خاطر این نام و اکثر فروشگاه های مجازی یا شخصی با کشیدن فرش در قم مشهور است.
برای استعلام قیمت فرش دستباف تبریز کلیک کنید.

نخ ابریشم ضخامت مناسب و جلا با بافت طبیعی دارد که به عنوان ابریشم برای تولید فرش ابریشمی یا فرش ابریشم یا فرش استفاده می شود و با تولید فرش های ابریشم منحصر به فرد بیشتر، در خانه های افراد ثروتمند و ثروتمند یا در موزه ها، گالری ها و فروشگاه های عتیقه یافت می شود.

فرش های ابریشمی را فقط می توان از ابریشم تهیه کرد؛ چون الیاف دیگر برای این کار خیلی ضخیم هستند و به دلیل زیبایی بالا که ابریشم در بافت نرم و روشن خود دارد، دارای زیبایی و درخشش طبیعی منحصر به فردی است.
شهر قم در خانه شما کالای لوکس و شاهانه ساخته شده از ابریشم طبیعی در قم است که معروف به بهترین ابریشم ایران است.
ابریشم، بسته به زاویه تفکر، رنگ ها و جزئیات زیبای خود را اشکار می کند و این یک کار هنری منحصر به فرد است که شما نمی خواهید ان را از دست بدهید.
فرش دستباف ابریشم قم در قم تولید می‌شود و احتمالا معتبرترین فرش دستباف ایران است. هیچ گونه قالی سنتی در بازار قم وجود ندارد. این کار در جهت یک فرش دستبافت و قیمت است.

فرش ابریشم دستباف

از گذشته تاکنون برای فرش کردن کف فرش های ایرانی که از انواع فرش، کیفیت بالا و قیمت بالای فرش های ابریشم استفاده می شود.
هنر طراحی و نقش هنرمندان ایرانی برای بافت بهترین و دقیق‌ترین روشها، قدرت، طول عمر و کیفیت که توسط زنان و مردان هنرمند به گویش محلی مورد توجه قرار گرفته است.

قالی های دست باف ایران معمولا پس از محل های تولید خود نام گذاری می شوند، به عنوان مثال در ایران، شهرهای قم، اصفهان، تبریز، ناین و یزد بیشترین قلم را در کشور دارند.

فرش دستباف ایران در مرکز ایران از الگوی بسیار خوب طراحی شده و رنگارنگ و اطراف ان با رنگ‌های ایرانی است که با رنگ‌های ابنوس در میدان احاطه شده و با گل‌های ریز و زیبا و سبز، قرمز، قهوه ای، ابی و بژ رنگ‌های مورد استفاده در این فرش است و نخ ابریشم با کیفیت بالا در اندازه‌های مختلف ساخته شده است که اندازه‌های ۱*۲ و ۲*۳ بیشتر برای خرید و فروش محبوب است.
ابریشم خالص یکی از لوکس ترین مواد برداشت شده از طبیعت است و ترکیب ظریف و مقاوم ان در بافت بسیار مقاوم است و ابریشم به دلیل قیمت ان برای تولید منسوجات یک لباس لوکس محسوب می شود.

کرم ابریشم در طول تولید پیله ابریشم تولید می کند و این ابریشم طبیعی است که دست ساز و با الیاف بافته می شود. ابریشم یک درخشش قابل مشاهده دارد که از راه دور قابل کشف است، بسته به سادگی نور در حرکت نور، بسیار روشن به نظر می رسد. همچنین یک نخ ابریشم خالص دارد که نرم است، هیچ چین و چروک ندارد، و عایق حرارتی خوبی است.

سوغاتی های زیبای دستباف قم، استفاده از مواد خام با کیفیت بالا با طراحی و طراحی زیبا و متنوع است و استادان فرش های کوچک تا متوسط که نماینده این منطقه هستند تولید می کنند و فرش های قم با نقشه های شاهسونی که در مناطق روستایی زندگی می کنند و این نتیجه هنر بافندگان فرش، نقشه کش ها و صنعتگران ماهر در اقتصاد قم است.

ویژگی فرش ابریشم قم در طراحی و بررسی نقشه ها و طراحی بافت دستی و گوشه ای با گل های زیبا و بزرگ شاه عباسی منظره زیبایی ایجاد می کند.

در طراحی فرش دستباف، یک حالت طراحی عجیب مانند طراحی بسیار مطلوب مدار، همچنین به عنوان نقشه شکار شناخته می شود، و برخی دیگر که مقرون به صرفه تر هستند یک طراحی متنی دارند.

فرش ابریشم قم

در شهرهای مرکزی، ابریشم به دلیل جریان بالای ترافیک در شهرهای اطراف معامله می شود. شهر قم یکی از این مراکز مذهبی و توریستی بوده است.

طراحی قالی های دست ساز کاشان و اصفهان از این رابطه پیروی می کند. ولی تغییرات عمده ای در طراحی انها بوجود امده و این تغییرات سبک جدیدی به نام سبک قم را بوجود اورده است. فرش قم دارای اندازه‌های کوچک است که بیشتر ان‌ها به نام کوارکی و نیم چارک شناخته می‌شوند.
قالی‌های ایران تا ۱۰۰ سال پیش نیمه‌کاره‌ای پارچه ابریشمی ایرانی بوده و صنعت فرش قم به خاطر ساختار قالی‌های ابریشم معروف است.

کشاورزی سنتی برای تولید ابریشم رنگهای بیشتری از گیاهانی مانند انار، گردو، برگ، ریواس، صنوبر و پوست قرمز استفاده می کردند و حالا با صنعتی شدن کارخانه های نساجی تنوع بیشتری از رنگها قابل دسترس می باشد.

در تولید نقشه قالی ابریشم طراحان با استفاده از قلم و کاغذ طرح اولیه که قرار بود قالی توسط قالیباف بافته شود را می کشیدند که در آن رنگ تک تک خانه هایی که قرار بود بافته شود را مشخص می کرد که بعد از دیجیتالی شدن نقشه ها طراحی آن و ترکیب رنگ بوسیله کدبندی که چاپ می شد به فرد اعلام می نمود که از چه رنگی باید استفاده کند.
فرش ابریشمی ایرانی دستباف پیچیده ترین و با ارزش ترین فرشهای دست ساز در دنیا هستند و تار و پود قوی که در آنها بکار برده می شود می تواند از کیفیت بالای این فرش حکایت کند.

صنعت تولید فرش دستباف یکی از هنرهای مردان شهر قوم و روستاهای اطرفا آن می باشد که بعد از تمام شدن کار آن را در بازار مخصوص فرش دستباف به فروش می رسانند و فرش ابریشم طبیعی جزو گرانترین فرشها به حساب می آید.
هر چه تراکم گره های یک فرش بیشتر می شود زمان تولید آن بیشتر می شود و قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند و صنعتگران با تجربه با مواد اولیه با کیفیت این محصول را تولید می کنند تا سالهای زیادی را در منزل افراد سپری کند.

فرش ابریشم ایرانی قم با ضخامت نسبتا زیادی دارد به اندازه 2*3 و یا 1*1.5 که کوچکتر هستند در بازار یافت می شود.

مجموعه ما می تواند فرش ابریشم بصورت دستباف یا ماشینی را برای تمام شهرهای ایران عرضه کند و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *